התקנת פנלים ברצפת פרקט – לבעלי חוש טכני וסבלנות שנהנים לעצב את הבית בעצמם

התקנת פנלים ברצפת פרקט – לבעלי חוש טכני וסבלנות שנהנים לעצב את הבית בעצמם

אם אתם מעוניינים להתקין פנלים ברצפת הפרקט שלכם וניחנתם בחוש טכני, תוכלו לעשות זאת באופן עצמאי וליהנות מתחושת סיפוק ומחיסכון כספי.

 כעיקרון, התקנת הפנלים לא נחשבת לעבודה מורכבת במיוחד, אך חשוב לעבוד בצורה מדויקת ולבחור ביום שבו אינכם לחוצים משום שמדובר על עבודה שדורשת סבלנות.

לפני שתפשילו שרוולים ותתחילו לעבוד, חשוב שתעצרו לרגע ותבינו כיצד יש לבצע את העבודה. הכנת הציוד הנחוץ והבנה של סדר הפעולות בטרם תתחילו לעבוד יסייעו לכם לבצע עבודה טובה ויעילה.

התקנת פנלים ברצפות פרקט – איך עושים את זה?

לפני שתתחילו לעבוד, הכינו לעצמכם את כל הציוד הדרוש, ציוד זה כולל: שפופרת מסטיק אקרילי, שפכטל צר, סכין יפנית, מטר, מסמרים, מסור ישר, פנלים רצפת פרקט (בחרו את הצבע בו אתם מעוניינים) ותיבת חיתוך זוויתית. כמו כן, (וכפי שצוין), חשוב שתצטיידו בזמן וסבלנות.

*חילקנו את העבודה ל-4 שלבים לצורך הנוחות.

וכעת נתחיל בעבודת התקנת הפאנלים ברצפת הפרקט:

שלב א': בשלב זה יש להכין את המשטח. לא תמיד צריך לבצע את ההכנה. יש להכין את המשטח רק אם אתם מעוניינים לסלק פנלים ישנים לפני שתתקינו את החדשים. כדי להכין את השטח יש להשתמש בסכין יפנית, באמצעות הסכין יש לחרוץ את החיבור בין הקיר ובין הפנל. על ידי ביצוע פעולת החיתוך תוכלו להחליש את החיבור, כך יהיה לכם קל יותר לפרק את הפנלים ותפחיתו את הסיכון לפגוע בקיר. בהמשך, אחזו את השפכטל והניחו אותו ברווח, כעת פרקו את הפנלים הישנים.

שלב ב': השתמשו בחומר מילוי כמו למשל: קלאסימו כדי לבצע תיקונים נחוצים, הסירו את העודפים של החומר. לאחר מכן, צבעו את הקיר. בהמשך, נקו את האזור עם מטאטא או שואב אבק (הרבה יותר קל לבצע את הניקוי עם שואב אבק איכותי).

שלב ג': כעת יש להרכיב את הפנלים. ראשית, מדדו את הקירות, כך תוכלו לדעת מהי הכמות הנחוצה של הפנלים. לאחר מכן, התחילו לבצע את פעולת ההרכבה. תוכלו לעשות זאת באמצעות השפופרת שהכנתם. את הפינות של החדר יש להותיר חשופות.

שלב ד': הרכיבו את הפינות של החלל. מדדו את האורכים הנחוצים לצורך חיבור הפנלים הפינתיים ולאחר מכן חתכו אותם בזווית. זכרו שהמטרה היא לייצר 2 זוויות בנות 45 מעלות, כך שבסופו של דבר תהיה לנו זווית בת 90 מעלות.

DecoLuX – מעצבים את הבית בכיף ונהנים מהתוצאות

במידה שאתם מעוניינים לקבל ייעוץ מקצועי נוסף שיסייע לכם לבצע את התקנת הפאנלים ברצפת הפרקט, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו – DecoLuX. כמו כן, תוכלו לרכוש מאתנו חומרים ואביזרים שונים, לרבות פאנלים איכותיים ועמידים בפני מים. מוצרינו נמכרים במחירים משתלמים במיוחד.

החברה שלנו מתמחה בתחום הבית וצברה ניסיון נרחב. תוכלו למצוא אצלנו מגוון מוצרים ייעודיים לעיצוב הבית, להגיע אל החנות שלנו שנמצאת באזור התעשייה באשדוד או לבצע רכישה בטוחה ישירות מהאתר שלנו. נוסף על כך, תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי מיועצנו המנוסים במגוון תחומים אחרים שקשורים לעיצוב הבית.

נשמח לעמוד לשירותכם, שלכם, חברת DecoLuX.

כתיבת תגובה